Int no. #223410
Actief
Directe aankoop mogelijk
GiottiLine TherryT37
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 10:27)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | GiottiLine |
| Categorie | Integraal |
| Model | TherryT37 |
| Eerste registratie | 04/2011 |
| Kilometerstand | 86.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 116 kW (158 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2999 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | 58-pzz-7 |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.350 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Zomerbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lendesteun | |
| Radio en geluid | Radio/CD, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Motor kap lakschade
Schade
Locatie
Nederland, Helmond
Postcode: 5705KC
Afstand:
... km
Int no. #223410
Actief
Directe aankoop mogelijk
GiottiLine TherryT37
Bezig met laden ...
(vr 15-05-2026, 10:27)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.