Int no. #218012
Koopkans
Globecar Campscout
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 13:27)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Globecar |
| Categorie | Buscamper |
| Serie | Campscout |
| Model | Campscout |
| Eerste registratie | 02/2011 |
| Kilometerstand | 135.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 88 kW (120 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | 7znz49 |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.400 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lendesteun | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Nederland, Basse
Postcode: 8342SJ
Afstand:
... km
Int no. #218012
Koopkans
Globecar Campscout
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 13:27)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.