Int no. #224175
Actief
Hobby 585MC AK
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 15:49)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hobby |
| Categorie | Alkoof |
| Model | 585MC AK |
| Eerste registratie | 01/2004 |
| Kilometerstand | 164.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.890 mm |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Lichtmetalen velgen | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
APK is verlopen in juni 2024, een huidige gaskeuring is ook niet beschikbaar
Ik ben me ervan bewust dat er laswerkzaamheden nodig zijn bij de ingang en aan de rechter en linker wielkasten. De gasdrukregelaar en de bijbehorende slangen moeten worden vervangen.
Niet TÜV-relevant: Er zitten fijne haarscheurtjes in de douchebak en de achterwand van het toilet heeft ook een scheurtje (zie foto's)
Schade
Locatie
Duitsland, Rethwisch
Postcode: 23847
Afstand:
... km
Int no. #224175
Actief
Hobby 585MC AK
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 15:49)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.