Int no. #17574
Verkocht
Hobby De Luxe 560 KMFe
Einde veiling: wo 29-05-2024, 14:23
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Hamerprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Caravan profiel
| Merk | Hobby |
| Model | De Luxe 560 KMFe |
| Eerste registratie | 07/2021 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.000 kg |
| Mover / manoeuvreerhulp | Ja |
| APK geldig | Ja |
| APK geldig tot | 09/2025 |
| Lengte in mm | 7.510 mm |
| Breedte in mm | 2.500 mm |
| Hoogte in mm | 2.679 mm |
| Identificatienummer voertuig | WHB24C33A1FM35020 |
| Banden hoofdset | Zomerbanden |
| Staat van de belangrijkste set banden (beoordeling) | goed |
| Aantal assen | 1 |
| Antislippenkoppeling | Ja |
| Parkeerplaats/dak airconditioner | Nee |
| Aantal slaapplaatsen | 5 |
Uitrusting
| Afvalwatertank | |
| ATC / antislipsysteem | |
| Oploopremsysteem | |
| automatische remverstelling | |
| Kombuis | |
| Frans bed | |
| Douche | |
| Elektrische bijverwarming | |
| Stapelbedden / Stapelbedden | |
| Fietsdrager | |
| Raam verduistering | |
| Vers water tank | |
| Vloerverwarming | |
| Gasverwarming | |
| Koelkast | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Luifel | |
| Radio en geluid | USB-aansluiting |
| Frame venster | |
| Stabiliteitssteunen | |
| Luifel | |
| WC |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Een deukje van maximaal 10 cm links van de carrosseriedeur, wat alleen een visuele beperking is.
Locatie
Duitsland, Neubrandenburg
Postcode: 17033
Afstand:
... km
Int no. #17574
Verkocht
Hobby De Luxe 560 KMFe
Einde veiling: wo 29-05-2024, 14:23
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Hamerprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.