Int no. #13364
Beëindigd
Hobby DeLuxe 350 TB
Einde veiling: wo 22-11-2023, 14:25
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Caravan profiel
| Merk | Hobby |
| Model | DeLuxe 350 TB |
| Eerste registratie | 05/2012 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 1.100 kg |
| Mover / manoeuvreerhulp | Nee |
| APK geldig | Ja |
| APK geldig tot | 06/2024 |
| Lengte in mm | 5.350 mm |
| Breedte in mm | 2.200 mm |
| Hoogte in mm | 2.590 mm |
| Identificatienummer voertuig | WHB30B02B0FB03132 |
| Banden hoofdset | Vierseizoenenbanden |
| Staat van de belangrijkste set banden (beoordeling) | goed |
| Aantal assen | 1 |
| Antislippenkoppeling | Ja |
| Parkeerplaats/dak airconditioner | Nee |
| Aantal slaapplaatsen | 2 |
Uitrusting
| Aantal gasflesaansluitingen | 2 |
| ATC / antislipsysteem | |
| Oploopremsysteem | |
| Kombuis | |
| Disselbescherming | |
| Frans bed | |
| Raam verduistering | |
| Vers water tank | |
| Gasverwarming | |
| GVK dak | |
| Koelkast | |
| Luifel | |
| Zonnestelsel | |
| WC |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
-We hadden een vochtplek op het grote raam boven de gaskast, typisch voor Hobby. Waterschade zelf gerepareerd, niet professioneel (zie foto)
-Bobbel rechtsachter (zie foto)
Schäden
Locatie
Duitsland, Osterburg
Postcode: 39606
Afstand:
... km
Int no. #13364
Beëindigd
Hobby DeLuxe 350 TB
Einde veiling: wo 22-11-2023, 14:25
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.