Int no. #207739
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hobby Optima on Tour Edition
Bezig met laden ...
(ma 18-05-2026, 09:35)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hobby |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Optima on Tour Edition |
| Eerste registratie | 06/2021 |
| Kilometerstand | 48.500 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.790 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Vliegendeur defect
Deukje in passagiersdeur
Cargo accu leeg.
Afspraak in werkplaats op 20 mei voor gastest en carrosseriebatterij.
Locatie
Duitsland, Dülmen
Postcode: 48249
Afstand:
... km
Int no. #207739
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hobby Optima on Tour Edition
Bezig met laden ...
(ma 18-05-2026, 09:35)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.