Int no. #208326
Actief
Hobby Optima On Tour V 65 GE
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 09:29)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hobby |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Optima On Tour V 65 GE |
| Eerste registratie | 04/2021 |
| Kilometerstand | 21.212 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 121 kW (165 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2179 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.779 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Solingen
Postcode: 42651
Afstand:
... km
Int no. #208326
Actief
Hobby Optima On Tour V 65 GE
Bezig met laden ...
(do 02-04-2026, 09:29)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.