Int no. #223561
Actief
Hobby Siesta
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 16:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hobby |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Siesta |
| Eerste registratie | 05/2009 |
| Kilometerstand | 136.700 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2198 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.842 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| ESP | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Zeer weinig gebruikte schade, zeer goede staat
Locatie
Duitsland, Höchstädt
Postcode: 89420
Afstand:
... km
Int no. #223561
Actief
Hobby Siesta
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 16:06)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.