Int no. #214417
Actief
Hobby Siesta 600
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 10:15)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hobby |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Siesta 600 |
| Eerste registratie | 06/2007 |
| Kilometerstand | 67.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2198 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.400 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Goed onderhouden camper te koop met de volgende extra's:
Houttoepassing in de bestuurderscabine
Dagrijverlichting
Cruise controle
Airconditioning cabine
AHK
Satellietnavigatie voor camper
Zonne-installatie
Televisie
Oven
Reservewiel
Goldschmitt extra veren en afstandsschijven 2 assen
Locatie
Duitsland, Kevelaer
Postcode: 47623
Afstand:
... km
Int no. #214417
Actief
Hobby Siesta 600
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 10:15)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.