Int no. #179125
Beëindigd
Hobby Siesta t555
Einde veiling: di 27-01-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hobby |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Siesta t555 |
| Eerste registratie | 12/2006 |
| Kilometerstand | 113.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2198 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.000 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio, Radio/CD |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Verf gedeeltelijk afgeschilferd op bumper
TÜV wordt verwacht, maar het voertuig staat momenteel afgedekt op de werf
Schaafschade aan cabine
Deuk in carrosseriedeur
Schade
Locatie
Duitsland, BERGTHEIM
Postcode: 97241
Afstand:
... km
Int no. #179125
Beëindigd
Hobby Siesta t555
Einde veiling: di 27-01-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.