Int no. #224342
Koopkans
Hobby Toskana D670 AK KMC
Deze veiling is verlopen (do 14-05-2026, 15:25)
Beschikbaarheid: 01. August 2026
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hobby |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Toskana D670 AK KMC |
| Eerste registratie | 04/2009 |
| Kilometerstand | 91.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 7.395 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
visuele defecten en tekenen van ouderdom - exterieur en interieur
Locatie
Duitsland, Musterstadt
Postcode: 12345
Afstand:
... km
Int no. #224342
Koopkans
Hobby Toskana D670 AK KMC
Deze veiling is verlopen (do 14-05-2026, 15:25)
Beschikbaarheid: 01. August 2026
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.