Int no. #232353
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hobby Vantana ontour
Bezig met laden ...
(ma 01-06-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hobby |
| Categorie | Buscamper |
| Model | Vantana ontour |
| Eerste registratie | 05/2022 |
| Kilometerstand | 36.500 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.400 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
1 Luifelarm licht gebogen. Zonnescherm werkt perfect.
Een pilaar rechts kleine deuk. Een achteruitrijdende womi met fietsendrager botste tegen onze geparkeerde womi. Nauwelijks zichtbaar. Expertise beschikbaar
Locatie
Duitsland, Norderstedt
Postcode: 22844
Afstand:
... km
Int no. #232353
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hobby Vantana ontour
Bezig met laden ...
(ma 01-06-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.