Int no. #218993
Actief
Hymer 564
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 14:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | 564 |
| Eerste registratie | 07/2001 |
| Kilometerstand | 161.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.000 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Radio en geluid | Radio/CD |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Truma-ketel ontsteekt niet goed
Locatie
Duitsland, Düsseldorf
Postcode: 40470
Afstand:
... km
Int no. #218993
Actief
Hymer 564
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 14:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.