Int no. #219000
Actief
Hymer 564
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 14:05)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | 564 |
| Eerste registratie | 03/1992 |
| Kilometerstand | 99.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 60 kW (82 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1929 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.100 kg |
| Lengte in mm | 6.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
De barst linksonder op de voorruit, niet in het gezichtsveld van de bestuurder, is ongewijzigd gebleven sinds ten minste 2020.
Schade
Locatie
Oostenrijk, Graz
Postcode: 8020
Afstand:
... km
Int no. #219000
Actief
Hymer 564
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 14:05)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.