Int no. #222324
Actief
Hymer B 524
Bezig met laden ...
(za 23-05-2026, 09:50)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | B 524 |
| Eerste registratie | 03/2004 |
| Kilometerstand | 146.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 6.399 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Gebruikssporen door zijn leeftijd...chipped gebieden op de bumpers
Schade
Locatie
Duitsland, Dinslaken
Postcode: 46539
Afstand:
... km
Int no. #222324
Actief
Hymer B 524
Bezig met laden ...
(za 23-05-2026, 09:50)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.