Int no. #202755
Actief
Hymer B 680 Starline
Bezig met laden ...
(za 04-04-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | B 680 Starline |
| Eerste registratie | 11/2017 |
| Kilometerstand | 62.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 140 kW (190 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2987 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.300 kg |
| Lengte in mm | 7.997 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Elektrische stoelverstelling | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, WLAN hotspot, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Zonnescherm met tekenen van slijtage, moet worden vernieuwd
Locatie
Duitsland, Eckernförde
Postcode: 24340
Afstand:
... km
Int no. #202755
Actief
Hymer B 680 Starline
Bezig met laden ...
(za 04-04-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.