Int no. #198911
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer B 690 Starline
Bezig met laden ...
(ma 01-06-2026, 10:03)
Beschikbaarheid: 31. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | B 690 Starline |
| Eerste registratie | 02/2018 |
| Kilometerstand | 36.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 140 kW (190 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2987 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | L-956-gb |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.300 kg |
| Lengte in mm | 7.970 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Elektrische stoelverstelling | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Bluetooth |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Ladegreepje stuk, krasje rechtsvoor
Schade
Locatie
Nederland, Obdam
Postcode: 1713 hp
Afstand:
... km
Int no. #198911
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer B 690 Starline
Bezig met laden ...
(ma 01-06-2026, 10:03)
Beschikbaarheid: 31. Juli 2026
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.