Int no. #206898
Koopkans
Hymer B-Klasse ML I 880
Deze veiling is verlopen (di 31-03-2026, 13:52)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | B-Klasse ML I 880 |
| Eerste registratie | 05/2024 |
| Kilometerstand | 8.900 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 125 kW (170 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1950 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.000 kg |
| Lengte in mm | 8.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Voor, Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Weischlitz
Postcode: 08538
Afstand:
... km
Int no. #206898
Koopkans
Hymer B-Klasse ML I 880
Deze veiling is verlopen (di 31-03-2026, 13:52)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.