Int no. #225169
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer B514SL Silverline
Bezig met laden ...
(di 19-05-2026, 09:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | B514SL Silverline |
| Eerste registratie | 03/2006 |
| Kilometerstand | 165.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | 1VBV54 |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.600 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Radio en geluid | Radio/CD, USB-aansluiting, Bluetooth, Apple CarPlay |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
sensor schoonwatertank werkt niet goed en verduistering van het dakraam rolt niet goed op
Locatie
Nederland, Tilburg
Postcode: 5018ce
Afstand:
... km
Int no. #225169
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer B514SL Silverline
Bezig met laden ...
(di 19-05-2026, 09:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.