Int no. #227556
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer b524
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 09:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | b524 |
| Eerste registratie | 07/2002 |
| Kilometerstand | 157.800 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.060 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Handsfree-kit | |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Satellietschotel met deuk, maar volledig functioneel
Locatie
Duitsland, Dettighofen
Postcode: 79802
Afstand:
... km
Int no. #227556
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer b524
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 09:21)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.