Int no. #222760
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer B534
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 11:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | B534 |
| Eerste registratie | 06/1993 |
| Kilometerstand | 181.500 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 54 kW (73 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.100 kg |
| Lengte in mm | 5.630 mm |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
TV is niet aangesloten
Locatie
Duitsland, Hannover
Postcode: 30519
Afstand:
... km
Int no. #222760
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer B534
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 11:55)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.