Int no. #223616
Actief
Hymer B584
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 10:51)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | B584 |
| Eerste registratie | 04/1998 |
| Kilometerstand | 166.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 85 kW (116 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1956 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 35.000 kg |
| Lengte in mm | 6.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Radio/CD |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Goch
Postcode: 47574
Afstand:
... km
Int no. #223616
Actief
Hymer B584
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 10:51)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.