Int no. #197964
Actief
Hymer B644
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 09:18)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | B644 |
| Eerste registratie | 06/1997 |
| Kilometerstand | 213.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 62 kW (84 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Kenteken | 17-BN-FP |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.800 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Nederland, DEVENTER
Postcode: 7413 AM
Afstand:
... km
Int no. #197964
Actief
Hymer B644
Bezig met laden ...
(di 31-03-2026, 09:18)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.