Int no. #217116
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer B654
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 09:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | B654 |
| Eerste registratie | 03/2004 |
| Kilometerstand | 178.000 km |
| Chassis | Andere |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.080 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Osnabrück
Postcode: 49074
Afstand:
... km
Int no. #217116
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer B654
Bezig met laden ...
(wo 13-05-2026, 09:42)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.