Int no. #219267
In onderhandeling
Hymer B654
Einde veiling: do 30-04-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | B654 |
| Eerste registratie | 06/2001 |
| Kilometerstand | 126.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.000 kg |
| Lengte in mm | 6.860 mm |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Handsfree-kit | |
| Radio en geluid | Radio/CD, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Staat van de lak op de achterbumper en spatborden.
Locatie
Duitsland, Köln
Postcode: 51061
Afstand:
... km
Int no. #219267
In onderhandeling
Hymer B654
Einde veiling: do 30-04-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.