Int no. #216205
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer B660 SL
Bezig met laden ...
(ma 27-04-2026, 12:26)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | B660 SL |
| Eerste registratie | 01/2010 |
| Kilometerstand | 98.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 135 kW (184 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2987 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 5.000 kg |
| Lengte in mm | 7.300 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Hij mist een originele wieldop aan de voorkant.
De auto heeft 2TV en elektrische vloerverwarming, 200A Sehlitium accu's, hefsteunen, koelkast met vriesvak boven oven.
Schade
Locatie
Duitsland, Heinsberg
Postcode: 52525
Afstand:
... km
Int no. #216205
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer B660 SL
Bezig met laden ...
(ma 27-04-2026, 12:26)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.