Int no. #213733
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer C 494
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:28)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Alkoof |
| Model | C 494 |
| Eerste registratie | 03/2004 |
| Kilometerstand | 177.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 81 kW (110 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2286 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.020 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Radio en geluid | Radio, Radio/CD, Bluetooth |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Douchebak niet meer dicht
Locatie
Duitsland, Blomberg
Postcode: 32825
Afstand:
... km
Int no. #213733
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer C 494
Bezig met laden ...
(ma 25-05-2026, 09:28)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.