Int no. #218965
Actief
Hymer Camp 52 D
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 14:15)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Alkoof |
| Model | Camp 52 D |
| Eerste registratie | 04/1990 |
| Kilometerstand | 268.891 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 55 kW (75 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1929 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 2.150 kg |
| Lengte in mm | 5.230 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Vloer badkamer
Locatie
Duitsland, Neu Poserin
Postcode: 19399
Afstand:
... km
Int no. #218965
Actief
Hymer Camp 52 D
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 14:15)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.