Int no. #225045
Actief
Hymer Car 302
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 09:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Buscamper |
| Model | Car 302 |
| Eerste registratie | 12/2011 |
| Kilometerstand | 39.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 88 kW (120 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.300 kg |
| Lengte in mm | 5.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ISOFIX | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter | |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Dak opnieuw geverfd omdat de originele verf was afgebladderd, zoals bij elke Ducato.
Hagelschade aan het dak slechts gedeeltelijk gerepareerd. Dit is slechts een visueel defect en heeft niets te maken met de veiligheid van de auto.
Locatie
Duitsland, Worms
Postcode: 67549
Afstand:
... km
Int no. #225045
Actief
Hymer Car 302
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 09:23)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.