Int no. #218981
Koopkans
Hymer CS 544 K
Deze veiling is verlopen (do 30-04-2026, 14:00)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Alkoof |
| Model | CS 544 K |
| Eerste registratie | 03/2000 |
| Kilometerstand | 195.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 90 kW (122 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.400 kg |
| Lengte in mm | 5.700 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
Uitrusting
| Trekhaak | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Radio en geluid | Radio |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Issigau
Postcode: 95188
Afstand:
... km
Int no. #218981
Koopkans
Hymer CS 544 K
Deze veiling is verlopen (do 30-04-2026, 14:00)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.