Int no. #219822
Actief
Hymer Eriba Nova 540A
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 14:09)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Caravan profiel
| Merk | Hymer |
| Model | Eriba Nova 540A |
| Eerste registratie | 05/2003 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 1.600 kg |
| Mover / manoeuvreerhulp | Nee |
| APK geldig | Ja |
| APK geldig tot | 06/2027 |
| Lengte in mm | 7.150 mm |
| Banden hoofdset | Vierseizoenenbanden |
| Antislippenkoppeling | Ja |
| Parkeerplaats/dak airconditioner | Nee |
| Aantal slaapplaatsen | 4 |
Uitrusting
| Eenpersoonsbed | |
| Raam verduistering | |
| Gasverwarming | |
| WC |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Aasrails licht beschadigd aan de voorkant en rechter voorruit beschadigd, maar dicht.
Locatie
Duitsland, Crailsheim
Postcode: 74564
Afstand:
... km
Int no. #219822
Actief
Hymer Eriba Nova 540A
Bezig met laden ...
(ma 04-05-2026, 14:09)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.