Int no. #225843
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer Exsis I
Bezig met laden ...
(ma 18-05-2026, 09:32)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | Exsis I |
| Eerste registratie | 03/2016 |
| Kilometerstand | 65.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.200 mm |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Geluidssysteem |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Plankstadt
Postcode: 68723
Afstand:
... km
Int no. #225843
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer Exsis I
Bezig met laden ...
(ma 18-05-2026, 09:32)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.