Int no. #147129
Koopkans
Hymer Exsis-i 580 Pure
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:44)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | Exsis-i 580 Pure |
| Eerste registratie | 10/2020 |
| Kilometerstand | 17.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 120 kW (163 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1997 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.800 kg |
| Lengte in mm | 7.000 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, WLAN hotspot, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Grünheide
Postcode: 15537
Afstand:
... km
Int no. #147129
Koopkans
Hymer Exsis-i 580 Pure
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:44)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.