Int no. #207359
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer Exsis t 474
Bezig met laden ...
(di 07-04-2026, 09:37)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Exsis t 474 |
| Eerste registratie | 03/2020 |
| Kilometerstand | 23.150 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 118 kW (160 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.590 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio/CD, Geluidssysteem, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Het derde Jokon LED-remlicht werkt, maar is licht vochtig.
De LED spot in de dinette heeft een los contact.
Locatie
Duitsland, Grefrath
Postcode: 47929
Afstand:
... km
Int no. #207359
Actief
Directe aankoop mogelijk
Hymer Exsis t 474
Bezig met laden ...
(di 07-04-2026, 09:37)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.