De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
| Merk | Hymer |
| Categorie | Buscamper |
| Model | Free 600 Schlafdach |
| Eerste registratie | 06/2020 |
| Kilometerstand | 85.700 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 103 kW (140 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | Onbekend cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.990 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Winterbanden |
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Radio/CD, Geluidssysteem, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Goed onderhouden Hymer Free 600 "Campus" - Klaar voor je volgende avontuur!
Onze betrouwbare en goed onderhouden camper staat te koop. Zoals je kunt zien op de bijgevoegde afbeeldingen & foto's, biedt het voertuig een goed doordachte ruimte-indeling en een uitgebreide uitrusting die niets te wensen overlaat.
De camper is klaar voor je volgende reis.
Belangrijke opmerking bij de transactie: Het voertuig wordt momenteel nog gefinancierd. De verkoop zal daarom zo plaatsvinden dat de camper wordt vrijgegeven tijdens het aankoopproces. Het kentekenbewijs zal dan door de bank worden overhandigd. We bespreken de details graag in een persoonlijk gesprek om te zorgen voor een transparante en soepele overdracht voor beide partijen.
De camper kan op afspraak worden bezichtigd. We beantwoorden graag al je vragen over het voertuig of het aankoopproces.
Vorige eigenaar: 0
Speciale uitrusting:
- Navigatie met camper software (radio, CD, USB, Bluetooth, etc.) met achteruitrijcamera
- Tweede opbouwaccu (95 Ah AGM) incl. extra 18 A lader
- Cabineverduistering, etc.
- Geïsoleerde en verwarmde vuilwatertank (winterpakket)
- Automatisch gasfleswisselsysteem met crashsensor en ijsafzetting
- Gasfilter
Verdere toekomst van de auto
- Sneeuwkettingen inbegrepen, nog niet gebruikt (nieuw)
- Vliegennet voor de achterdeur van Hymer
- Klittenband isolatie voor het pop-up dak van Hymer
- Nieuw interieurfilter (per 01.03.2026)
- 07.2025 de distributieriem vernieuwd evenals beide V-snaren
- 07.2025 Olie verversen
- 07. 2025 Gas test
- 07.2025 nieuwe oliepomp geïnstalleerd.
- APK tot 06.2027
- 2024 Extra veren van Goldschmitt (inclusief onderdelencertificaat, TÜV geregistreerd) werden gemonteerd op de achteras (alle facturen beschikbaar)
- Nieuwe startaccu 01.2026
- Banden op stalen velgen (banden van 2024)
Pluspunten:
- Veel opbergruimte met grote kledingkast en spiegel
- Gemakkelijke montage en demontage van het achterbed
- Groot dwarsbed
- Ruimtebesparend scheidingsnet voor opbergruimte achterin
- Optie voor twee gasflessen (11 en 6 kg) aan boord
- Voldoende stopcontacten en USB-poorten
- Betrouwbare verwarming, gemakkelijk toegankelijk
- Intuïtieve bediening aan boord
- Functionele maar compacte keuken
- Voldoende goede motorisering
Bekende gebreken:
- Klein gaatje in het tafelblad.
- De zwarte applicaties/folies aan de buitenkant zijn van echt slechte kwaliteit van de fabrikant en zijn niet meer perfect.
- De buitenspiegel aan de bestuurderskant van de camper is er in maart 2025 afgereden / plastic is afgebrokkeld), een paar krassen op de zijkant.
- De camper heeft parkeerschade aan de passagierszijde achter (dader onbekend). Zoals op de foto te zien is, gaat het om een visueel gebrek - het rijgedrag en de veiligheid worden absoluut niet aangetast.
De genoemde "gebreken" worden meegenomen in de prijsbepaling.
Koopcontract wordt opgesteld.
Proefrit is mogelijk.
Alleen serieuze geïnteresseerden a.u.b.!
Wettelijke kennisgeving:
"De camper wordt verkocht onder uitsluiting van elke aansprakelijkheid voor materiële gebreken."
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu