De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
| Merk | Hymer |
| Categorie | Buscamper |
| Model | Grand Canyon S |
| Eerste registratie | 01/2024 |
| Kilometerstand | 4.591 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 110 kW (150 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1950 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 5.932 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
1. Het mattenmateriaal in de motorruimte werd beschadigd door een dier - de Mercedes-werkplaats heeft bij de laatste inspectie geen technische mankementen vastgesteld. Vervolgens is er een mat onder het voertuig gelegd om te voorkomen dat er dieren in de motorruimte terechtkomen.
2. een dakgoot boven het linker achterportier werd geraakt bij het achteruitrijden - lichte schade werd volledig gerepareerd, geschilderd en er werd extra spouwconservering uitgevoerd. Aangezien er geen schade meer zichtbaar of aanwezig is, verwijzen we naar de exterieurfoto's in de sectie foto's
3. het raam in de schuifdeur vertoont op sommige plaatsen lichte condensatie - alleen zichtbaar als je van binnen naar buiten kijkt. Vanwege de ontbrekende categorie heb ik "zonder functie" genoteerd, maar alle functies van het raam + vouwgordijn en vliegenhor zijn onbeperkt.
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu