Int no. #227188
Actief
Hymer ML-T 580
Bezig met laden ...
(do 21-05-2026, 09:36)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Voorbehoudsprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | ML-T 580 |
| Eerste registratie | 12/2024 |
| Kilometerstand | 6.286 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 140 kW (190 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1950 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.547 kg |
| Lengte in mm | 6.985 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Vierwielaandrijving | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
De rechterhoek bovenaan het dak heeft een scheur, maar die wordt nog gerepareerd
Locatie
Duitsland, Kassel
Postcode: 34117
Afstand:
... km
Int no. #227188
Actief
Hymer ML-T 580
Bezig met laden ...
(do 21-05-2026, 09:36)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Voorbehoudsprijs:
... €
(incl. 19% btw.)
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.