Int no. #224230
Actief
Hymer ML-T 580 4x4
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 13:35)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | ML-T 580 4x4 |
| Eerste registratie | 07/2023 |
| Kilometerstand | 49.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 140 kW (190 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 1950 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.450 kg |
| Lengte in mm | 7.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Alarmsysteem | |
| Vierwielaandrijving | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Löhne
Postcode: 32584
Afstand:
... km
Int no. #224230
Actief
Hymer ML-T 580 4x4
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 13:35)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.