Int no. #225188
Actief
Hymer MLT 560
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | MLT 560 |
| Eerste registratie | 01/2020 |
| Kilometerstand | 91.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 140 kW (190 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2987 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.500 kg |
| Lengte in mm | 6.890 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtsensor | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Deeltjesfilter |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
2 kleine deuken
Badkamerdeur met kattenluik
Locatie
Duitsland, Wielenbach
Postcode: 82407
Afstand:
... km
Int no. #225188
Actief
Hymer MLT 560
Bezig met laden ...
(za 16-05-2026, 09:19)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.