Int no. #110743
Beëindigd
Hymer MLT 580
Einde veiling: wo 11-06-2025, 10:15
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | MLT 580 |
| Eerste registratie | 05/2016 |
| Kilometerstand | 45.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 120 kW (163 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2143 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 2 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.970 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Navigatiesysteem | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio, Radio/CD, USB-aansluiting |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
enkele krassen, deuk in voorbumper met krassen, deuk rechtsachter, behuizing buitenspiegels beschadigd
Schade
Locatie
Duitsland, Oberstaufen
Postcode: 87534
Afstand:
... km
Int no. #110743
Beëindigd
Hymer MLT 580
Einde veiling: wo 11-06-2025, 10:15
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Startprijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.