Int no. #219368
Actief
Hymer Starline 640
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 10:50)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Integraal |
| Model | Starline 640 |
| Eerste registratie | 12/2000 |
| Kilometerstand | 183.400 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 95 kW (129 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2148 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.640 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
Uitrusting
| Alarmsysteem | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Radio en geluid | Radio, Radio/CD, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Tekenen van gebruik door ouderdom zijn aanwezig:
Kleine deukjes en gebruikssporen aan de buitenkant
de verf op de spoiler bladdert op sommige plaatsen af door ouderdom en zonlicht
De wasbak is verkleurd, vermoedelijk door een sterker chemisch product dat in het verleden is gebruikt.
Deze punten zijn voornamelijk visueel en hebben geen invloed op de algehele goede staat van het voertuig.
Locatie
Duitsland, Bad Zwischenahn
Postcode: 26160
Afstand:
... km
Int no. #219368
Actief
Hymer Starline 640
Bezig met laden ...
(do 30-04-2026, 10:50)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.