Int no. #209939
Koopkans
Hymer t578 cl
Deze veiling is verlopen (ma 27-04-2026, 12:35)
Beschikbaarheid: 22. Juli 2026
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | t578 cl |
| Eerste registratie | 11/2013 |
| Kilometerstand | 63.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 81 kW (110 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2286 cm³ |
| Versnellingsbak | Automatisch |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.000 mm |
| Banden Type | Winterbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio |
| Cruisecontrol |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Bij het achteruitrijden zijn drie takken de achterwand binnengedrongen. De schade is nieuw en daarom nog niet gerepareerd. Zal professioneel worden gerepareerd.
Schade
Locatie
Duitsland, Spropckhövel
Postcode: 45549
Afstand:
... km
Int no. #209939
Koopkans
Hymer t578 cl
Deze veiling is verlopen (ma 27-04-2026, 12:35)
Beschikbaarheid: 22. Juli 2026
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.