Int no. #125049
Niet meer beschikbaar
Hymer Tramp 155
Einde veiling: za 02-08-2025, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Hymer |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Tramp 155 |
| Eerste registratie | 01/1990 |
| Kilometerstand | 214.500 km |
| Chassis | Peugeot |
| Motorvermogen in kW | 54 kW (73 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2500 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.100 kg |
| Lengte in mm | 5.530 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Veerbevestiging achter
Traptrede VR verrot
Vloer van vooras naar achter links en rechts
Aslaars
Remleiding achter links en rechts
= Voorinspectie TÜV
+ Waterschade rechts naast zijraam
Verwarming en toilet werken momenteel niet
Relais passagiersstoel defect (boordaccu zelf is niet aangetast)
Schade
Locatie
Duitsland, Bad Münstereifel
Postcode: 53902
Afstand:
... km
Int no. #125049
Niet meer beschikbaar
Hymer Tramp 155
Einde veiling: za 02-08-2025, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.