Int no. #223231
Actief
Directe aankoop mogelijk
Itineo MD740
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 12:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Itineo |
| Categorie | Integraal |
| Model | MD740 |
| Eerste registratie | 05/2009 |
| Kilometerstand | 120.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 94 kW (128 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2800 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.900 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
| Tweede set banden | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Parkeerhulp | Camera |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergrendeling |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Spanje, Almería
Postcode: 04009
Afstand:
... km
Int no. #223231
Actief
Directe aankoop mogelijk
Itineo MD740
Bezig met laden ...
(do 14-05-2026, 12:20)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.