Int no. #217831
Koopkans
Itineo SB740
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:40)
Beschikbaarheid: 01. Juli 2026
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Itineo |
| Categorie | Integraal |
| Model | SB740 |
| Eerste registratie | 05/2024 |
| Kilometerstand | 22.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 88 kW (120 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2184 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.090 kg |
| Lengte in mm | 7.420 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Handsfree-kit | |
| ISOFIX | |
| Multifunctioneel stuurwiel | |
| Radio en geluid | Radio |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Schöffengrund
Postcode: 35641
Afstand:
... km
Int no. #217831
Koopkans
Itineo SB740
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:40)
Beschikbaarheid: 01. Juli 2026
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.