Int no. #225493
Actief
Directe aankoop mogelijk
Joa Camp 75T
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 12:45)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Joa Camp |
| Categorie | Alkoof |
| Model | 75T |
| Eerste registratie | 03/2023 |
| Kilometerstand | 36.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motorvermogen in kW | 120 kW (163 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2200 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 5 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.500 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lendesteun | |
| Navigatiesysteem | |
| Radio en geluid | Radio, Radio/CD, AUX-aansluiting, USB-aansluiting, Bluetooth, WLAN hotspot, Apple CarPlay, Aanraakscherm |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
De achterbumper heeft wat krassen en een klein deukje, en de linkerkant van de camper heeft een kras van ongeveer 1,5 m lang. Er zijn ook wat oppervlakkige gebruikssporen. Beide kunnen eenvoudig gerepareerd worden.
Locatie
Duitsland, Freiburg
Postcode: 79258
Afstand:
... km
Int no. #225493
Actief
Directe aankoop mogelijk
Joa Camp 75T
Bezig met laden ...
(vr 22-05-2026, 12:45)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Huidige prijs:
... €
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.