De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
| Merk | Joint |
| Categorie | Half-integraal |
| Model | Extreme 146 |
| Eerste registratie | 05/2009 |
| Kilometerstand | 105.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 3 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 6.500 mm |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, AUX-aansluiting, Bluetooth, Aanraakscherm |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Voertuiggegevens
Fabrikant: Joint
Model: Extreem
Basisvoertuig: Fiat Ducato
Eerste inschrijving: 01.04.2009
Kilometerstand: ongeveer 105.000 km
Motor: 2,3 liter diesel
Vermogen: 96 kW / 131 pk
Versnellingsbak: handgeschakelde 6-versnellingsbak
Toegestaan totaalgewicht: 3,5 ton
Laadvermogen: ca. 700 kg
Lengte: 6,50 m
Vorige eigenaar: 2
TÜV geldig tot: 03/2028
Gaskeuring geldig tot: 05/2027
Uitrusting & hoogtepunten
Semi-geïntegreerde camper
Airconditioning cabine
4 zitplaatsen, waarvan 3 met veiligheidsgordels
3 slaapplaatsen
Brandblusser en gasalarm
Ruimte voor 2x 11kg gasfles
Monocontrol crashsensor voor gasbediening tijdens het rijden
Serviceluik achteraan, kan ook geladen worden vanuit het bed
Fiamma luifel
Aparte buisrail voor luifel
Bagagedrager achteraan voor 2 fietsen
Automatisch satellietsysteem 12V incl. 12V TV
Zonnesysteem met aparte opbouwaccu
Grote koelkast met ijsvak
Gasoven
Gaskookplaat (vernieuwd in 2025)
Truma Combikachel met 10 liter warmwatertank
100 liter schoon- en vuilwatertank
All-season banden
Onderhoud & vernieuwingen
Distributieriem vervangen, waterpomp + olie ververst 03/2026
Jaarlijkse onderhoudsbeurt uitgevoerd (facturen beschikbaar)
Banden en achterremmen ca. 30.000 km geleden vervangen
Dynamo en koplampen vervangen
Uitlaat (achterdemper) vervangen in 2023
Truma printplaat & ventilatormotor vernieuwd
Matras en stoelhoezen vervangen in 2025
Waterkranen vernieuwd
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu