Int no. #75920
In onderhandeling
Karmann Bahia Tropic
Einde veiling: za 02-05-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Karmann |
| Categorie | Alkoof |
| Serie | Andere serie |
| Model | Bahia Tropic |
| Eerste registratie | 03/2000 |
| Kilometerstand | 154.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motorvermogen in kW | 90 kW (122 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2874 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Geen airconditioning in de cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.500 kg |
| Lengte in mm | 7.000 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Airbag voor bestuurder | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Lendesteun | |
| Deeltjesfilter | |
| Bekleding | Stof |
| Radio en geluid | Radio, USB-aansluiting, Bluetooth |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Geen noemenswaardige defecten bekend
Locatie
Duitsland, Appel
Postcode: 21279
Afstand:
... km
Int no. #75920
In onderhandeling
Karmann Bahia Tropic
Einde veiling: za 02-05-2026, 22:00
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
Verborgen
Vrijgaveprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.