Int no. #218225
Koopkans
Karmann Colorado Edition
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:33)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Karmann |
| Categorie | Half-integraal |
| Serie | Colorado |
| Model | Edition |
| Eerste registratie | 04/2003 |
| Kilometerstand | 216.000 km |
| Chassis | VW |
| Motorvermogen in kW | 75 kW (102 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2461 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 4.500 kg |
| Lengte in mm | 5.800 mm |
| Banden Type | Vierseizoenenbanden |
Uitrusting
| Airbag voor voorpassagier | |
| Trekhaak | |
| Passagiersairbag kan worden uitgeschakeld | |
| Parkeerhulp | Voor, Camera |
| Elektrische buitenspiegels | |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Lendesteun | |
| Deeltjesfilter | |
| Radio en geluid | Radio/CD, USB-aansluiting |
| Stoelverwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Gebruikssporen in overeenstemming met de leeftijd.
Beginnend roestlaagje op de dorpels.
Schade
Locatie
Duitsland, Erlangen
Postcode: 91058
Afstand:
... km
Int no. #218225
Koopkans
Karmann Colorado Edition
Deze veiling is verlopen (di 28-04-2026, 14:33)
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.