Int no. #20168
Beëindigd
Karmann Davis 540
Einde veiling: do 22-02-2024, 18:08
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Voertuigprofiel
| Merk | Karmann |
| Categorie | Buscamper |
| Model | Davis 540 |
| Eerste registratie | 11/2020 |
| Kilometerstand | 31.200 km |
| Chassis | Fiat |
| Motorvermogen in kW | 96 kW (131 PK) |
| Cilinderinhoud in cm³ | 2287 cm³ |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Brandstof | Diesel |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Milieu badge | 4 (Groen) |
| Airconditioning | Airconditioning cabine |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Toegestaan totaalgewicht in kg | 3.300 kg |
| Lengte in mm | 5.410 mm |
| Breedte in mm | 2.050 mm |
| Hoogte in mm | 2.650 mm |
| Identificatienummer voertuig | ***************** |
| Banden Type | Zomerbanden |
| Staat van de belangrijkste set banden (beoordeling) | goed |
| Tweede set banden | Winterbanden |
| Staat van tweede set banden (beoordeling) | goed |
Uitrusting
| ABS | |
| Airbag voor bestuurder | |
| Alarmsysteem | |
| Hill Start Assist | |
| Boordcomputer | |
| Draaibare passagiersstoel | |
| Draaibare bestuurdersstoel | |
| Parkeerhulp | Achter, Camera |
| Elektrisch bedienbare ramen vooraan | |
| ESP | |
| Handsfree-kit | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Navigatiesysteem | |
| Mistlamp | |
| Radio en geluid | Radio, Geluidssysteem, USB-aansluiting, Bluetooth |
| Koplampen | LED-dagrijverlichting |
| Stuurbekrachtiging | |
| Spraakbesturing | |
| Verwarming | |
| Cruisecontrol | |
| Centrale vergrendeling | Centrale vergendeling met afstandsbediening |
Algemene beschrijving
Bekende defecten
Compressor van de koelkast defect
Vliegenhordeur is stroef, maar werkt wel.
Locatie
Duitsland, Brietlingen
Postcode: 21382
Afstand:
... km
Int no. #20168
Beëindigd
Karmann Davis 540
Einde veiling: do 22-02-2024, 18:08
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Laatste bod:
... €
Voorbehoudsprijs:
... €
Commissie:
... €
De aankoop is momenteel alleen mogelijk voor professionele dealers. Nu
Heb je nog vragen over het voertuig?
Je hebt de optie om een bericht naar de verkoper te sturen.